O NÁS

Náš příběh BEZHOLUBA.CZ

Z historie

Firma byla založena v roce 1993 jako ryze úklidová společnost v Ostravě. V roce 2000 rozšířila své pole působnosti také o průmyslové úklidy a chemická čištění. Na základě požadavků stávajících klientů a získaných zkušeností byla roku 2009 zavedena nová divize DDD služeb (deratizace, dezinsekce, dezinfekce), jejíž nedílnou součástí je OCHRANA PROTI NEŽÁDOUCÍMU PTACTVU – BEZHOLUBA.CZ

Firma je členem Sdružení pracovníků dezinsekce, dezinfekce, deratizace ČR a evropské konfederace CEPA – Confederation of European Pest Control. Oba druhy činností jsou zajišťovány plnohodnotně a ve vzájemné součinnosti. Společnost působí po celé České Republice, především pak v Moravskoslezském kraji ve městech Ostrava, Havířov, Frýdek – Místek, Bohumín, Karviná, Orlová, Kopřivnice, Nový Jičín, Opava a okolí.

OCHRANA PROTI NEŽÁDOUCÍMU PTACTVU – Ochrana budov proti dosedu a zahnízdění holubů a jiných druhů ptactva. Nabízíme kompletní servis od úklidu napadeného prostoru, vyklizení a likvidaci holubího trusu, dezinfekci a dezinsekci místa, až po komplexní naplánování ochrany, odchytu a instalaci systému (hroty,  sítě, lasery, plašiče…) zabraňujícímu opětovné navrácení nežádoucího ptactva. Navrhneme ochranu tak, aby byla 100% funkční a dlouhodobá. Zabezpečíme vaše nemovitosti ať už rodinné domy, chaty nebo firemní objekty proti holubům.

Kontaktujte nás a najdeme vám efektivní řešení problému s holuby. Cenová kalkulace a návrh ZDARMA.