Jak se zbavit holuba

Úno 24, 2022

Holub, kterého je možné potkat snad v každém větším městě nebo na poli je bezesporu unikátní živočich. Díky rychlému letu, schopnosti překonávat extrémní vzdálenosti, unikátnímu navigačnímu systému a mimořádné schopnosti adaptovat se takřka v jakémkoli prostředí vytvořeném člověkem z něj dělají obdivuhodného tvora naší matky přírody.

Bohužel mnozí obyvatelé těchto měst a zemědělci už to tak růžově nevidí. Zdravotní rizika, škody na budovách, objektech a památkách, ekonomické dopady. Existuje vůbec nějaké řešení? Samozřejmě, že ano. V Bezholuba.cz vám nabízíme účinné a efektivní řešení v nekončícím boji proti holubům. Zabezpečíme vaše obydlí proti vletu, usednutí a hnízdění nežádoucího ptactva potažmo holuba. Nabízíme individuální přístup ke každé jednotlivé zakázce. Používáme vysoce kvalitní komponenty a systémy ochrany proti ptactvu – zábranné hroty proti holubům a ptákům, zábranné sítě proti holubům a ptákům, ochranné hroty proti holubům a ptákům, ochranné sítě proti holubům a ptákům, ochranné bodce proti holubům a ptákům, elektronické plašiče proti holubům a ptákům, ochranné makety dravce proti holubům a ptákům. Vše má nějaké řešení, jen je třeba konat…

Poznámka: Budovy a objekty postaveny člověkem nejsou přirozeným místem pro hnízdění holubů a jiného ptactva. Slouží k tomu speciálně vybudované holubníky a místa k tomu určená. Ochranné systémy jsou řazeny do dokončovacích stavebních prací. Neslouží k likvidaci ani usmrcení ptáků. Systémy slouží pouze k zamezení dosedu nebo vletu na či do objektu.